Z londyńskiego metra

dees (24.06.2015, 16:46)
Keyes czytaj
spt (24.06.2015, 15:28)
ale o Monecie komentowałam !
i chyba o mące gryczanej też!

no !

mnie to trzeba autora co o nim w szkole na plastyce było albo o kuchni . może być jeszcze o seksie i dylematach rodzicielskich. to ja się sprawdzam ;DDDDD

(strasznie odmóżdżona jestem ds ostatnio. nie wiem czy to ta moja robota oparta na prostym schemacie zabili go i uciekł, czy brak urlopu od roku albo i ciut dłużej, ale nie jestem w stanie uruchomić synapsa ponad poziom przekazu pokolenia ikea - i to też w tych KRÓTSZYCH formach ;)))
dees (24.06.2015, 14:13)
spt, łeee, o zamku w blois też nie komentowałaś! :)
spt (24.06.2015, 09:06)
Kochana DS. Po raz kolejny stwierdzam, że jestem za mało oczytana do bycia regularnym komentatorem Twoich notek. Nie szkodzi. Inspirują mnie do poprawy! :)---
Kupiłam Kindla specjalnie po to, żeby spokojnie móc przeczytać najnowszą cegłę Stephensona pt. "Reamde", więc już po ponad dwóch latach w końcu zabrałam się za tę lekturę. (W tym czasie słowo "najnowsza" przestało być prawdziwe, bo właśnie ukazała się "Seveneves").

Richard zrobił straszliwe pieniądze na grze sieciowej T'Rain, ma zameczek w Kanadzie oraz ukochaną siostrzenicę Zulę. Jej chłopak sprzedaje listę nazwisk z numerami kont kredytowych facetowi, który okazuje się pośrednikiem rosyjskiej mafii. Traf chce, że troll z T'Raina szyfruje plik z numerami kart, żąda okupu, mafia się denerwuje, przylatuje prywatnym odrzutowcem, porywa Zulę z jej chłopakiem, już byłym zresztą. A potem już jazda bez trzymanki, zwiedzamy Chiny, Filipiny, wpadamy na dżihadystów, kolejni bohaterowie poboczni giną. Wciąga straszliwie, chociaż żałowałam, że to nie "Peanatema". Ja jednak gatunek thriller mniej cenię, nawet w wersji techno, nawet w wykonaniu Stephensona, i nawet z takimi bohaterami. I jak na Stephensona to jednak jest słabo zakręcone i dość przewidywalne, ale zabawa i tak świetna.
Londyn, chyba z metra

Tatry, ach Tatry...

Chata pod Rysmi

Z Norwegii od Ferity

Z Argentyny od Magdy

Szkockie góry od Bere

Od Kamenari

Golden Gate Bridge; od Ani

Z Krymu od Ani